Seminář k integraci uprchlíků

Parlament České republiky

POSLANECKÁ SNĚMOVNA 2016

7. volební období

POZVÁNKA na seminář na téma „Možnosti integrace migrantů v Evropě“

Pořádá poslanec PhDr. Zdeněk Soukup pod záštitou Názorové platformy Poslanci, senátoři, europoslanci – obrana evropské kultury a jejích hodnot, koná se dne 4. října 2016 od 11.00 do 14.00 hod. v budově Poslanecké sněmovny, Sněmovní 4, 118 26 Praha 1, místnost č. 108 / „Státní akty“

PROGRAM:

moderuje ing. Martin Švehla

10,30 – 11,00: Prezentace účastníků

11,00 – 12,00: Možnosti integrace uprchlíků v Evropě Přednášející: - Benjamin Kuras, český, ve Velké Británii žijící spisovatel, dramatik, překladatel a publicista. Autor více než 30 knih, poslední titul: Poslední naděje civilizace.

- Lukáš Lhoťan je český nakladatel, publicista, bloger, zakladatel Česko-muslimského institutu a ex-muslim a konvertita ke křesťanství.

- Miloš Popp je tlumočník, překladatel, bývalý exportní manager a průvodce.

- Martin Janeček je český publicista, angažuje se v problematice vztahů s muslimským světem, který důkladně poznal během svých cest od Maroka až po Malajsii. Své poznatky a názory publikuje ve francouzském a českém tisku. Střídavě žije ve Francii a v Praze.

- PhDr. Tomáš Haišman, ředitel Odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra České republiky

12,00 – 14,00: Veřejná diskuse, závěr

Vzhledem k tomu, že kapacita sálu je omezena / 100 míst /, prosíme Vás o registraci Vaší účasti na mail zakovad@psp.cz , a to nejpozději do úterý 20.9. 2016. Děkujeme Vám.

Red.:

Ve fotogalerii najdete snímky ze semináře.

Zdroj fotografií: http://www.parlamentnilisty.cz

 

SOUHLASÍTE S NÁMI A CHCETE MÍT NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE?
PŘIDEJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU