Kličkovaná v režii globalistů /neomarxistů/

Babišova vláda deklarovala odhodlání nepřipojit se k tak zvanému Globálnímu kompaktu pro bezpečnou, řízenou a legální migraci. Mimořádný summit OSN v Marocké Marrákeši, kde se má tento dokument 10. a 11. projednávat, bude tedy bez účasti České republiky. Připojili jsme se tak k USA, Maďarsku, Rakousku a několika dalším zemím, které odmítají de facto snahy neomarxistů, ovládajících dnes OSN, EU, UNESCO i další mezinárodní organizace a snaží se vnutit světu myšlenku na legalizaci neřízené migrace, na právo kohokoliv usídlit se a přenášet své zvyky kamkoliv. Odmítli jsme kriminalizaci každého, kdo kritizuje migraci jako takovou, kdo informuje o pedofilních sňatcích evropských muslimů, o vraždách „ze cti“, o znásilňování žen migranty … Ano, i takovou klauzuli Globální kompakt obsahuje. Ve jménu pochybné humanity jde o bezprecedentní útok na jednu ze základních svobod, ke které se propracovala evropská kultura – právo na kritiku a otevřenou informovanost.
Tím jsme ovšem učinili jenom krůček k obraně hodnot euro – americké civilizace v České republice. Problém je hlubší. Globalisté, liberálové, neomarxisté a další „humanisté“ hrají dovedně hru na kličkovanou, na matení pojmů – podle zásady stokrát nic i vola umořilo. Globální kompakt pro bezpečnou, řízenou a legální migraci je jenom jedním z dokumentů, k jehož přijetí vyzvala 19. září 2016 Newyorská deklarace OSN, s aktivním souhlasem tehdejší Sobotkovy vlády/koalice ČSSD, ANO a KDU – ČSL. Ten dokument se jmenuje Globální pakt o uprchlících. Má obsah a cíle v podstatě stejné, jako Globální kompakt pro bezpečnou, řízenou a legální migraci.
Tedy pane premiére Babiši, páni ministři z ANO a ČSSD – chcete-li se pasovat do role spasitelů našich civilizačních hodnot, musíte se distancovat od samotné Newyorské deklarace.
PhDr. Zdeněk Soukup – Platforma evropské civilizace

SOUHLASÍTE S NÁMI A CHCETE MÍT NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE?
PŘIDEJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU